İLETİŞİME GEÇ
Verde

 Aktif ve hızlı geri dönüşüyle büyük ebatlarda ihracatını gerçekleştiren Verde’de, ülkelerin temsilcileri ile fikir birliğine varılması ve ihtiyaçlarının belirlenmesi sonucunda değerli Türk Zeytinyağı, çeşitli boy ve ebatlarda, ambalajlı veya dökme olarak, her türlü taşıma seçeneğine uygun şekilde yollanabilmekte, varış noktasına kadar takip edilmekte ve son kullanıcıya dek güvenle taşınmaktadır.

Dinamik ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip olan ihracat birimi, birden fazla ihracat acentesi ve gümrükçü ile işlerini yürütebilmektedir. Türk Ticaret ve Ekonomi Bakanlığı bünyesinde de aktif işlem takibi yapabilen ve gıda tüzüğüne göre Dünya standartlarını yakalayan ürünlerini pazarlayabilen birim, müşteri temsilcisi mantığıyla hareket edip müşterinin çıkarları doğrultusunda en doğru ve uygun kararları müşteri ile ortak karar alarak vermektedir.

Yurt dışı temsilciliklerinde de kendi kendini temsil edebilen ihracat birimi, etkin iletişimi ve yeni müşteri bulabilme potansiyelini elbette ki güçlü firmasından almaktadır. Yapılan ihracat işlemlerinin her aşaması için yetişmiş ve işinde hakim olan birim, başarılı ve yükselen tüketim trendine uygun olarak ülkelerin isteklerini küresel pazar üzerinden takip etmekte ve güncel olarak müşterilerin isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

Bu sayede Verde, toplam cirosunun %85'ini Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, İspanya, İtalya, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Malezya, Japonya, Çin ve diğer birçok ülkeye gerçekleştirmiş olduğu ihracatla sağlamakta, edindiği geniş yelpazede müşteri kitlesini korumaktadır.

PAKETLİ VE DÖKME SATIŞLAR

Verde, Türkiye ve Dünya zeytinyağı pazarında, tüm tedarik zinciri süreçlerini yönetebilecek bilgi, tecrübe ve yeteneğe sahiptir. Zeytinyağı ve Pirina Yağı ürünleri ile ilgili tüm talep ve siparişleriniz, aşağıdaki paketleme, sevkiyat/teslimat yöntemleriyle, fabrikamızdan veya bildirilen lokasyona kara ve/veya deniz yoluyla teslim edilebilmektedir.

Kendi markalarımız veya sizin markanız ile hizmet sağlayabildiğimiz ambalajlı ürün grubu;

Pet Şişe                    : 500ml ile 5L arasındaki tüm hacimlerde

Cam Şişe Teneke    : 250ml ile 1L arasındaki tüm hacimlerde

Teneke                    : 175ml ile 18L arasındaki tüm hacimlerde

Tüm paketleme ve sevkiyat şekilleri hakkında lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Verde; ambalajlı satışlarda olduğu kadar ambalajsız/dökme satışlarda da başarı göstermektedir. 190kg varilden gemi dökme operasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Dökme olarak hizmet sağladığımız ürünler;

PRIVATE LABEL

Sahip olduğumuz markalar dışında, müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek, ürün grubumuzda yer alan tüm ürünleri sizin markalarınız ile üretebilmekteyiz. Zeytinyağı ticaretinde sürdürülebilir bir başarı elde etmek için, müşterilerin zevklerine ve gereksinimlerine uyan ve zaman içinde korunan lezzete ihtiyaç bulunmaktadır. Verde, uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesiyle Private Label ürünlerin üretimi ve tedarik süreci yönetimi hizmetlerini kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. Verde, yurtiçi ve yurt dışında müşterilerine Private Label ürün sağlamakta ve marka yaratma konusunda destek olmaktadır. Talep edilmesi durumunda markaya ü ait tüm ambalaj malzemelerinin (etiket, koli, vb.) grafik tasarımları ve üretimleri, alanlarında uzman partnerlerimizle iş birliği içinde tarafımızdan sağlanabilmektedir.

Kendi markalarımız veya sizin markanız ile hizmet sağlayabildiğimiz ambalajlı ürün grubu;

Pet Şişe                    : 500ml ile 5L arasındaki tüm hacimlerde

Cam Şişe Teneke    : 250ml ile 1L arasındaki tüm hacimlerde

Teneke                    : 175ml ile 18L arasındaki tüm hacimlerde

Olio  Verde
Dünya'nın en önemli pirina yağı üreticilerinden olan Verde'den meyvemsiliği yüksek, gurme damaklara çok özel bir alternatif... Verde Yemeklik ürününe göre daha yüksek oranda Verde Natürel Sızma zeytinyağı içermesi, hafifliğinin yanında güçlü aroması ve lezzeti ile tüm zeytinyağlılarınızda güvenle kullanabilirsiniz.
Olio  Verde
Zeytinin sıkımından sonra kalan püresinden elde edilir, yüzde yüz zeytin ürünüdür. Bu Özelliğiyle ve içerdiği faydalı bileşenler ile bitkisel yağlardan ayrılmaktadır. Dünya'nın en önemli zeytinyağı tesislerinden birine sahip olan Verde'nin rafine teknolojisi sayesinde tattan ve kokudan arınmış çok hafif bir yağa dönüşür.
Olio  Verde
Erken Hasat
Verde
Taptaze zeytinlerden gelen eşsiz lezzet...
Yeşil zeytinler yere düşmeden, dalından erkenden toplanır ve özenle aynı gün içinde sıkıma gider. Tazeliğini hiç kaybetmeden şişelenen zeytinyağları, kendine has, taze kokusu ve eşsiz tadını muhafaza ederek sofralarınıza ulaşır.
Olio  Verde
Natürel Sızma
Verde
Yoğun sevenler için...
"Ege’nin Yeşil İncisi" Verde’den, serbest yağ asitliği derecesi en düşük, kusursuz bir zeytinyağıdır. Yemyeşil zeytin ağaçlarından özenle toplanan eşsiz zeytinler, önce güzelce yıkanır. Yıkanan zeytinler özenle sızdırılarak filtrelenir.
Olio  Verde
Natürel Birinci
Verde
Bitter sevenlere...
Ege’nin en güzel zeytinleri tam zamanında toplanır, özenle sıkılır. Verde Natürel Birinci Zeytinyağı şişesinde muhteşem salatalara ve ana yemeklere lezzet katar. Genizde bıraktığı yakıcı tat ile sofraların aranan lezzetidir.
Olio  Verde
Riviera
Verde
Hafif yemeklerin sırrı...
Tadıyla ve kokusuyla zeytinin o kendine has aromasını içerir. Ege’nin en lezzetli ve olgun zeytinleri özenle seçilir. Asitliği alınmış zeytinyağının hafifliğiyle, natürel zeytinyağlarının lezzetini bünyesinde birleştirir.
Olio  Verde
Verde
PİRİNA YAĞI
Lezzetli yemeklerin yeni mimarı...
Yüksek kalitede üretilen Verde Rafine Pirina Yağı’na, Verde Natürel Sızma Zeytinyağı ilave edilerek elde edilen yemeklik bir yağdır.

HABERLER & DUYURULAR

Verde
Verde Yağ adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma sahibi olan TRK Group, Türkiye’n
Verde
Yenilenen imajıyla Verde, 25.yıl dönümünü kutlamaya hazır. 1996 yılında kuru
Verde
Verde Yağ yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de zeytinyağı depolama kapasit
Verde
Zeytinyağında ilklerin markası Verde, ihracatta tüm Dünya’nın beğenisini kazanan &uu
Verde
Türk Zeytinyağı ihracatının bayrak markalarından Verde, Erken Hasat Sızma Zeytinyağı ile Şok Ma
Verde
'Türkiye’nin Zeytinyağı Elçisi’ Verde, yeniden ihracatın zirvesinde.
Verde
Türkiye zeytinyağı ihracatının lokomotifi olarak bilinen ve ‘Türkiye’nin Zeyti
Verde
Türkiye zeytinyağı ihracatının lokomotifi olarak bilinen VERDE Yağ, 2020 yılı Türkiye Zeyt
Verde
İhracat şampiyonu Verde Yağ, yeni sahipliğiyle yaptığı dev yatırımlar ve genişleyen ihracat ağı ile
Verde
İhracat Şampiyonu VERDE’den Catering Sektörüne Heyecan Getiren Pirina Yağı Serisi
Verde
Türkiye zeytinyağı sektörünün lider firması VERDE Yağ, “Türkiye&rsquo
Verde
Türkiye zeytinyağı sektörünün lider firması VERDE Yağ, “Türkiye&rsquo
Verde