İLETİŞİME GEÇ
Verde

 Aktif ve hızlı geri dönüşüyle büyük ebatlarda ihracatını gerçekleştiren Verde’de, ülkelerin temsilcileri ile fikir birliğine varılması ve ihtiyaçlarının belirlenmesi sonucunda değerli Türk Zeytinyağı, çeşitli boy ve ebatlarda, ambalajlı veya dökme olarak, her türlü taşıma seçeneğine uygun şekilde yollanabilmekte, varış noktasına kadar takip edilmekte ve son kullanıcıya dek güvenle taşınmaktadır.

Dinamik ve çözüm odaklı çalışma prensibine sahip olan ihracat birimi, birden fazla ihracat acentesi ve gümrükçü ile işlerini yürütebilmektedir. Türk Ticaret ve Ekonomi Bakanlığı bünyesinde de aktif işlem takibi yapabilen ve gıda tüzüğüne göre Dünya standartlarını yakalayan ürünlerini pazarlayabilen birim, müşteri temsilcisi mantığıyla hareket edip müşterinin çıkarları doğrultusunda en doğru ve uygun kararları müşteri ile ortak karar alarak vermektedir.

Yurt dışı temsilciliklerinde de kendi kendini temsil edebilen ihracat birimi, etkin iletişimi ve yeni müşteri bulabilme potansiyelini elbette ki güçlü firmasından almaktadır. Yapılan ihracat işlemlerinin her aşaması için yetişmiş ve işinde hakim olan birim, başarılı ve yükselen tüketim trendine uygun olarak ülkelerin isteklerini küresel pazar üzerinden takip etmekte ve güncel olarak müşterilerin isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmektedir.

Bu sayede Verde, toplam cirosunun %85'ini Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, İspanya, İtalya, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Malezya, Japonya, Çin ve diğer birçok ülkeye gerçekleştirmiş olduğu ihracatla sağlamakta, edindiği geniş yelpazede müşteri kitlesini korumaktadır.

PAKETLİ VE DÖKME SATIŞLAR

Verde, Türkiye ve Dünya zeytinyağı pazarında, tüm tedarik zinciri süreçlerini yönetebilecek bilgi, tecrübe ve yeteneğe sahiptir. Zeytinyağı ve Pirina Yağı ürünleri ile ilgili tüm talep ve siparişleriniz, aşağıdaki paketleme, sevkiyat/teslimat yöntemleriyle, fabrikamızdan veya bildirilen lokasyona kara ve/veya deniz yoluyla teslim edilebilmektedir.

Kendi markalarımız veya sizin markanız ile hizmet sağlayabildiğimiz ambalajlı ürün grubu;

Pet Şişe                    : 500ml ile 5L arasındaki tüm hacimlerde

Cam Şişe Teneke    : 250ml ile 1L arasındaki tüm hacimlerde

Teneke                    : 175ml ile 18L arasındaki tüm hacimlerde

Tüm paketleme ve sevkiyat şekilleri hakkında lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

Verde; ambalajlı satışlarda olduğu kadar ambalajsız/dökme satışlarda da başarı göstermektedir. 190kg varilden gemi dökme operasyonuna kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Dökme olarak hizmet sağladığımız ürünler;

PRIVATE LABEL

Sahip olduğumuz markalar dışında, müşterilerimizin taleplerini değerlendirerek, ürün grubumuzda yer alan tüm ürünleri sizin markalarınız ile üretebilmekteyiz. Zeytinyağı ticaretinde sürdürülebilir bir başarı elde etmek için, müşterilerin zevklerine ve gereksinimlerine uyan ve zaman içinde korunan lezzete ihtiyaç bulunmaktadır. Verde, uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesiyle Private Label ürünlerin üretimi ve tedarik süreci yönetimi hizmetlerini kusursuz bir şekilde sağlamaktadır. Verde, yurtiçi ve yurt dışında müşterilerine Private Label ürün sağlamakta ve marka yaratma konusunda destek olmaktadır. Talep edilmesi durumunda markaya ü ait tüm ambalaj malzemelerinin (etiket, koli, vb.) grafik tasarımları ve üretimleri, alanlarında uzman partnerlerimizle iş birliği içinde tarafımızdan sağlanabilmektedir.

Kendi markalarımız veya sizin markanız ile hizmet sağlayabildiğimiz ambalajlı ürün grubu;

Pet Şişe                    : 500ml ile 5L arasındaki tüm hacimlerde

Cam Şişe Teneke    : 250ml ile 1L arasındaki tüm hacimlerde

Teneke                    : 175ml ile 18L arasındaki tüm hacimlerde

VERDE BLOG

Verde
Zeytinyağı; sadece zeytin ağacı, Olea Europaea L. meyvelerinden elde edilen yağlardır. Zeytin Ağa
Verde
Medicana Bahçelievler Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Gençbay , zeytinyağ
Verde
Tanrının insanlara verdiği en değerli hediyelerden olan zeytinyağını insanlar, kadim zamandan bu yan
Verde